cennik

wysokość miesięcznego lub jednorazowego honorarium za świadczenie przez nas usługi zależy przede wszystkim od ich zakresu.

Przy ustalaniu honorarium bierzemy pod uwagę: pracochłonność – wynikającą z ilości dokumentów i stopnia trudności operacji gospodarczych, których dotyczą; formę prowadzenia księgowości; liczbę wspólników; liczbę zatrudnionych pracowników.

usługi o charakterze ciągłym

Zwykle kalkulowane są w oparciu o stawki ryczałtowe uzgodnione z klientem. Do tego typu usług należy np.:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie innych ewidencji,
  • obsługa w zakresie rozliczeń z ZUS.

usługi dodatkowe

Zlecenia, wykraczające poza zakres objęty opłatą ryczałtową, są dodatkowo płatne. W takich wypadkach wynagrodzenie kalkulowane jest w oparciu o przewidywalny czas pracy według stawki godzinowej, ustalonej z uwzględnieniem kwalifikacji pracownika, którego udział w realizacji zlecenia jest niezbędny.

usługi już od 99

Negocjacje rozpoczynamy już od 99 zł w zależności od radzaju usługi. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą liczyć na interesujące promocje. Warto o nie zapytać.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę. które ułatwi nam początkową wycenę usług. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.formularz

Zapytaj o ofertę. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Czytaj więcej OK